+31-229-213540 havenmeester@wsvhoorn.nl

Hall of Fame

De successen van de WSV Hoorn zeilers 
Coen de Koning• Europees kampioen Nacra 17 - 2013
• Wereld kampioen Nacra Infusion - 2011
• Conny van Rietschoten Trofee - 2009
• Nederlands Kampioen Open Catamaran - 2009
• Wereldkampioen F18 Catamaran klasse - 2008, 2009
• ISAF World Games Sailing 3de prijs Hobie 16 - 2006
• 3e plaats Jeugd WK 470 - 2003
Gideon Mastenbroek• Wereldkampioen J22 klasse - 2009
Marcelien de Koning & Lobke Berkhout• Wereldkampioen 470-klasse - 2005, 2006, 2007
• Conny van Rietschoten Trofee - 2005, 2006, 2007
• Sportploeg van het Jaar - 2005
• Zilveren medaille Olympische Spelen 470 - 2008
Lobke Berkhout en Lisa Westerhof• Bronzen medaille Olympische Spelen 470 - 2012
• Nederlands kampioen Dames 470 - 2011
• Wereldkampioen 470  - 2009, 2010
• 2e plaats Worldcup Medemblik 470 klasse - 2010
• 1e plaats Worldcup Kiel 470 klasse - 2009
Lobke Berkhout• Europees kampioen Optimist - 1994
Lisa Westerhof• Wereldkampioen 470 met Lobke Berkhout - 2009, 2010
• 1e plaats Worldcup Kiel 470 klasse - 2008
• 6e plaats EK 470 klasse - 2007
• Olympische Spelen 470 klasse - 2004
• 2e plaats WK 470 - 2002
• 3e plaats EK 470 - 2002
• 3e plaats EK 470 - 1999
• Wereldkampioen Optimist - 1995, 1996
• Nederlands Kampioen jeugd Optimist klasse
Marieke Jongens• A-Status 470 klasse vanaf medio 2009
• 2e plaats Europese kampioenschappen Optimist - 2001
• 4 x deelnemer Europese kampioenschappen Optimist
• 1 x deelnemer Wereldkampioenschappen Optimist
Sierk Jan ter Haar• 10e plaats WK Laser Radial Men- Karatsu-Japan - 2009
• 2e plaats Open Nederlands Kampioen Laser Radial - 2008
• 3e plaats United4 overall Laser Radial - 2008
• 2e plaats United4 overall Laser Radial - 2007
• 18e lpaats WK Zoom8 Denmark - 2006
Olivier Vink• Nederlands kampioen Melges 24 2012
• 15e plaats Gold fleet WK Laser Radial Jeugd Karatsu/Japan - 2009
• 2e prijs United 4 overall Laser 4.7 - 2006
Tobias Kirschbaum• 24e plaats Gold fleet WK Laser Radial Jeugd Karatsu/Japan - 2009
• 1e prijs Europa Cup International Laser 4.7 onder 15 jaar - 2006
• 3e prijs United 4 overall Laser 4.7 - 2006
• Coach Moskou Sailing School - 2012
Rosita Bakker• Geselecteerd voor ISAF Jeugd WK Brazilie 420 klasse - 2009
• 3e plaats United4 overall 420 - 2008
• 7e plaats WK Zoom8 Denmark - 2006
Douwe Broekens• Nederlands kampioen Laser Standaard klasse - 2011
• geselecteerd voor het ISAF Jeugd WK Laser Standard - 2006
Stefan de Vries• Nederlands kampioen Optimist
• nu internationaal topzeiler in de Finnjol klasse
Pieter Jan Postma• 6e plaats Europese Kamioenschappen Finn klasse - 2009
• 14e plaats Olympische Spelen Finn klasse - 2008
• 4e plaats Olympische Spelen Finn klasse - 2012
Pim Stumpel• 6e WK Laser Radial Jeugd Los Angeles, USA - 2006
Susanne Harwijne• Europees kampioen Laser Radial klasse
Marc de Haas• Europees kampioen Laser Radial klasse
• nu topzeiler Laser Standaard klasse
Kenneth Nieste• 2e in de eindselectie Optimist in 2004, uitgezonden naar EK en WK Optimist
Rene Kamstra• ORC1 Competitie/ Harry van Beuningen prijs: 2009
Ben de Nijs• Nederlands kampioen Pion klasse - 2002 - 2003 - 2005 - 2011 - 2013
Ronald Veraar• Europees kampioen J22 - 2011
Scott Meijntjes• Nationaal Kampioen Benjamin Optimist klasse - 2012
Floris en Laurens van Werken• Nederlands kampioen 420 klasse - 2011
Tanja Heeringa + Bemanning• Nederlands kampioen FF65 klasse - 2013